Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja baxxter
Kuinkas monta hydrauliohjauksella varustettua oli finland trophyssä, kun kerrankin oli sallittua? Ei yhtään?
Muutenkin laitteiden olis syytä olla enemmän tieliikennepelien kaltaisia, jos kilpailujen aikana on tiet täynnä "kuksia" niin kauanko saa rauhassa kisoja järjestää?
Jos olis enemmän sellaisia kisa-alueita kuten lapland trophyssä ja askolan10:ssä, vois vähän mystisimmilläkin laitteilla kisata, kun ei ole juurikaan sivullisia jaloissa pyörimässä.
|
meni vähän ohi ku eikös tässä puhuta orbi ohjauksesta eikä koko autoista(kuksa) mulla ei riittäs kantti kuksalla ajella pitkin valtateitä.vaan jos orbi ois hyväksytty ni kuksa sais kuoret ympärilleen,vaikka trial puoli kärsis aika paljon eli autosta ei näe riittävästi trial kisoissa.ja finlandiin ei lähetty kuksalla liian pitkien siirtymien takia ja ei jaksanu yhtä kisaa varte laittaa valoja
ja pointsit MYLPYLLE ensimmäinen kunnon ja asiallinen peruste minun mielestä tuo,että rajotetaan rakentelua eikä sitä itkua että on laiton.ELI NIILLÄ MENNÄÄN MITÄ ON EI HERNEITÄ KELLEKKÄÄ