Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 08.07.2011, 19:57
Rytari:n Avatar
Rytari Rytari ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 28.09.04
Sijainti: Parkano, Finland.
Viestit: 5.346
Perusasetus


Flektit työntää kyllä hyvin ilmaa näilläkin helteillä, se vaan sais päästä paremmin pois konehuoneesta, kuumalla kelillä kylää pyöriessä nokkapelti on "kosketusarka", ja kaikki osat siellä sisällä vielä pahempia, ilmanputsarikotelo on pian yhtä räkää jos koko päivän ajelis, jonkinlaista lisäilmastointia täytyy suorittaa, kokeilin jo tota pellin reunan nostoa mut ei se oikein ole hyvä.


Laitoin uudet vilkut eteen kun ei kanssa-autoilijat tuntuneet tietävän mihin kauppaan mä olen menossa...



Vähä kun kävin maitoa ostamassa niin hetihän oli orkkis ohjausvarret mutkalla, no onneksi Ameriikan herkut, vahvemmat nivelet ja varret on helppo apu asiaan.


mua sitte tympii parkkiksella kun ei ihmiset osaa yhtään varoa viereistä autoa, heti kun on vähäkin ahtaampi ruutu niin ilmestyy jälkiä oveen... ja se peili.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Ostetaan Käyttöauto max.700€ R4p1d0 O/M/V Ajoneuvot 3 12.05.2010 18:00
Ostetaan käyttöauto teamosmo O/M/V Ajoneuvot 1 01.12.2009 21:01
Myydään käyttöauto x 2 osatauno O/M/V Ajoneuvot 4 06.11.2008 17:02
Ostetaan Käyttöauto max 1500€ kuningaskulkuri O/M/V Ajoneuvot 11 04.10.2008 09:46
O: Käyttöauto panzer O/M/V Ajoneuvot 7 28.01.2008 21:16


Sivu luotu: 03:48 (GMT +2).