![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Me käytiin duuniporulla kesällä kepittelemässä bemareilla radalla. Ihan hemmetin hienoo touhuu. http://www.almgren.fi/ Tuo carting ja keilaus on aika perussettiä.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
www.profantasysafari.com
ei mitään hc offia ja sopparin mukaan vähän kaikkee aktiviteettia.
__________________
Perillepääsy ei ole tärkeintä vaan matkanteko SLCK#51 http://www.4x4cup.com/ http://www.ramin.fi/ 3Tower takaisin |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Jotain aktiviteettia alkuillasta ja lopux syömää Rymy Eetuun... mikäli on pääkaupunkiseudun lähettyvillä....
Muutamat perustelut miksi se on kokemisen arvoinen paikka: - ruokapöydässä laulaminen on sallittua ja jopa suotavaa (ja mielellään Saksalaisia juomalauluja) - Pöydillä ei saa tanssia (ennen klo 20.00) - Pöytiin tarjoilu (Tietysti ovat (neidit) pukeutuneet saksalaiseen olut festivaali tapaan) - Skoolaa aina (mieluiten seisten) kun kuulet tunnuskappaleen: “Ein Prosit!" - Paljon muitakin hyviä juomalauluja illan aikana : "Jos eukkosi kieltää sua juomasta, niin juo, niin juo. Ja kieltää sua viinoja tuomasta, niin tuo, niin tuo." - Opastusta kuinka saksalaisessa ravintelissa toimitaan: "Haluaisitteko lähteä kanssani ulos huomen illalla – wurden Sie morgen abend mit mir ausgehen?" Eli kokemuksena hieno ja tosi hauska .... muistaakseni ![]()
__________________
Se, että olet vainoharhainen ei tarkoita sitä, etteivät ne kuitenkin olisi perässäsi. |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Rymy-Eetu on kyllä hyvä paikka, muutaman kerran on tullu käytyä. Mut ei siellä aivan saksalaiseen Bier Keller meininkiin pääse, nimimerkillä "pari viikkoa sitten Oktoberfesteiltä kotiutunut"
![]()
__________________
Montenegro Off Road Club |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Jyväskylän seudulla kisaamaan pikkuveikan avulla: http://www.kemat.fi
Käsken antamaan offipalstalaisille alennusta... |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Ratsastamaan mun valkealla uljaalla hepalla! Ois taas yks valttikortti jannuilla vähemmän I have Never Ever-pelissä..
(mikäli ei sillä vkolla ole pahemmin satanut,niin se saattaa vielä ollakin valkea..)
__________________
You got mud on your face You big disgrace Somebody better put you back in your place. |
#7
|
|||
|
|||
![]()
teemabileet sillanalusmiesteemalla. Esim pitkänsillan alle ottamaan porukalla pussikaljaa, elämöintiä ja metakointia kylillä ja putkan kautta kotia.
|
#8
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
Käytiin juuri viime viikolla duuniporukan kanssa www.rallycenter.com bemareilla ajamassa Vantaalla. Kivaa, mutta hiukka ehkä lyhyt ajokokemus, 5+3+4 kierrosta per ukko, koko tilaisuus noin 1h30min. Hinta oli 1550e+alv8% 6-8hlöä.
__________________
Terv Pasi __________________ Ilman offipeliä... |
#9
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Moottori ehdotuksia?? | Juuso | Tekniikka & Jutustelu | 38 | 21.07.2005 21:55 |
ehdotuksia BJ:N tekniikaksi..? | Tekniikka & Jutustelu | 23 | 03.02.2004 09:38 | |
Suzukin jousien pohjaanlyöntikumet ( ehdotuksia ) | Tekniikka & Jutustelu | 6 | 30.01.2004 22:36 |