juu nääs ku ei ole edelliset rojektitkaan vielä valmiita, niin piti ostaa lisää, jottei vaan pääse aika tuleen pitkäks<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>
Eli ostin 1962 vuoden 404 mogin, johon on vaihdettu joku 4 pyttynen diisseli. Kone ei enste pyöriny, mutta eilen ku hinailin tallista pihalla se läks pyöriin, eli voi olla pien toivo saada se käymään (ei muuten, mutta olis helpompi siirrellä talliin ja ulos.
G-69 älä heitä osia pois. Meidän takapihalle voi hyvin "taltioida" ne, eikä tarvi ees punasta hattuun laittaa<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
404 akseliin raidetanko olis ny ensimmäisenä hakusessa, ku omistaja oli originaalin lainannu johonki työkoneeseen ja tuossa on nyt jostain vesijohtoputkesta taivuteltu ja hitsialtu väliaikainen tanko.
Mutta laitan helmestä muutamia kuvia ehtoolla....taidan avaa ihan uuden projekti topicin sille. Meinaan ei se ihan heti ole valmis.
<center>---------------------------------------
--Nro 1 in, FORMULA OFF ROAD STANDARD 2005--
www.formula-offroad.fi
</center>