Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #31  
Vanha 24.06.2009, 13:05
Rytari:n Avatar
Rytari Rytari ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 28.09.04
Sijainti: Parkano, Finland.
Viestit: 5.346
Perusasetus



se on ny sitte tollaanen... ja ainoa todellinen syy (ennekun moititte) on helppous, yksvärinen yks-K maali on hiemman käyttäjäystävällisempi kun täytyy reissujen jälkeen paikkailla kun se edellinen 3 eri väriä, 2 eri maalityyppiä kaikki 2komponenttisia...sekottele ny aina joku puolikas kahvikupillinen maalia ja siihen kovetteet, ja kaikki maalit kymppilitran kannussa, melkosta sotkemista.

ja ei... se ei ole kuljetinharmaa, mutta lähellä, puskurit on minerals sävyiset, niitä ei ole uudelleen maalattu, toi on ihan tavan pellikattomaali, grafiitinharmaa tjsp. mutta tosi lähelle samaa sävyä se on, huomasin vasta kotona.

nyt sitten, emantää kysyi että miksi sitä (autoa) nyt voi kutsua kun se ei ole lehmä enään... joku muu kotieläin ehkä, virtahepo?

Viimeksi muokannut Rytari : 24.06.2009 21:26 Perustelu: TÄ!
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
L-200:sen ropaamista/joustoja Lavamitsu Tekniikka & Jutustelu 74 11.08.2008 19:47


Sivu luotu: 09:45 (GMT +2).