Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja -MaTTi-
Tulee joo liian ulos ja on samalla laiton. Tuo -6 olis vielä laillinenkin ja sopii alle + sopii helpommin kääntyilemään.
Miten se sun taka-akseli on korotettu, blokit välissä? Ei sen paljoo tarttis kiertyä, aiheuttaa monenlaista ongelmaa.
|
tarkotatko noilla blokeilla lehtipakkojen ja akselin välissä jotku korot? (amatööri kun on, ei tiä vielä blokeja sun muita tractionbareja

)
tässä autossa on lehtijouset + normi kierre jouset, onko normaalia vai joku laittanu jälkeen? korotushan tulisi noinkin. ollut joskus offi käytössä varmaan kun helmat on ratakiskoa ja vinssin paikka keulassa, sekä nuo 32 renkaat ja lokasuojan levikkeet löytyy otteesta.
ja kuskin puolella se alimmainen lehti( paksuin) on kierossa muihin nähen, hinkkaa ja nitisee siihen U rautaan koko ajan, pystyykö suoristaan ja kuuluisko taka akselin etu puolella olla tuota u rautaa tukemassa pakkaa?