![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#16
|
|||
|
|||
|
Jarrupääsylinterin saa maalia niskaan, kunhan joutaa. Ens viikolla pitäs saada etusatuloihin uudet kumet ja männät+etunapojen stefat, sais nekin nippuun.
Tänää tuli ihmeteltyä bensatankkia. Edellinen omistaja oli hankkinu uuden tankin ja anturin. Eipähän tarvii hetkeen paikkailla . Huohotin linjat taidan vetästä tankilta kopankoteloon ylös ja mutkan kautta alas. Alkujaan välissä on ollu ilmeisesti kaikenmaailman venttiileitä, mutta niitä kun ei ole niin jääköön alkuun ainakin pois.
|
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Kulman kevätkauden aloitus, eiku talvikauden lopetus la 18.4. | Byrocrat | Tapahtumat | 33 | 21.04.2009 21:54 |
| Juha Jokinen.............eiku........... | faagis | Linkit | 2 | 20.12.2007 22:35 |
| Narua kaul.. eiku keulaa | tomikoo | Chit-Chat | 20 | 27.01.2007 19:39 |
| M.Toyota Hj-60-83 3+3 Paku.MYYTY eiku Vaihdettu | hoojii | O/M/V Ajoneuvot | 7 | 03.03.2006 11:53 |