Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #7  
Vanha 23.02.2012, 20:13
OFFIDIRTY OFFIDIRTY ei ole kirjautuneena
Aktiivijäsen++
 
Rekisteröitynyt: 30.09.05
Sijainti: TERVAKOSKI
Viestit: 312
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Jare Näytä viesti
Löyty koneelta parit vanhat kuvat. Vuosi on ehkä jotain 2000 luokkaa, joten jonkinlaista historian havinaa ilmassa??

Ravijoella safarilla ja heti alkuun meni etujousipakka poikki. Taittiin saada silloin apuja paikallisilta, jotta päästiin jatkaan ajamista.


Rantasen Peetu "suitsissa" ja leppoisasti pölli huulessa Kuskin puolen riipuketta kun katselee, niin ei tainnu jousiremonttiin silloin löytyä ihan oikean mittaista norraa, eli joku melkein sopiva sinne on silloin laitettu ja kyllähän tuollainen sitkee toyota sen avulla hyvin eteni.


Pikku jumittelua





Safarit kun oli ajettu, niin BJ sylkäs yhden lehden jousipakastaan.....eli sekin oli valmis lähteen kotio Kuvassa pilkistelee offijounin mersukin. Onkos Jounille jääny tosta reissusta jotain kuvia? Tai muistikuvaa, että mikä vuosi on ollu kyseessä?
Kaivas JARE tältä reissulta olevat kuvat esille....
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Myyty Lelu/hyllyautoja Ex_inkkari O/M/V Muut 22 25.08.2011 17:51
kiinasta RC-lelu FinnDRZ Chit-Chat 3 12.02.2011 19:48
Kiva lelu. Maastorauta Linkit 8 14.03.2009 14:15
Uusi "lelu" juza Chit-Chat 62 20.07.2007 15:50
uus 1x2 lelu pee Chit-Chat 7 11.07.2005 18:47


Sivu luotu: 13:13 (GMT +2).