![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() kyllä tarvii kun en viitsi ostaa/kerätä/tilata/odottaa jotain TEHDASTEKOISIA tukivarsia ym hiluja.norra riittää osoittamaan alkuperäisen jousitustyypin.tiedän et on näitä leimattu kierrejuosituksella mut kenellä on kaikki tuki ym varret kotitekoisia ja leimattu?
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
P.s Ne renkaat ku oli puhe on jo sulatettu uusiksi baarumeiksi (: |
#3
|
||||
|
||||
![]()
[QUOTE=kares;546042]Unohda nyt jo ne leima haaveet (;
OK uskotaan (viisaampaa) |
#4
|
||||
|
||||
![]() vanha herää
taas tuli jotain tehtyä.nyt istu moottorikin paikkaansa ja etu kardaani jäi 12cm lyhyeksi.sisään joustoo on 12cm ja ulos 63cm vielä ei ole venytelty ristiin kun takana vielä paikallaan lehtipakat.
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
Tätä käytiin tänään pällistelemässäkin ihan livenä ,se perkele taitaa liikkuu ennen ku meitin 40.nen...
|
#6
|
||||
|
||||
![]()
jotenkin takaa olisi joustot hakusessa? maanantaina tulossa y-linki taakse ja sit venytellään.
|
#7
|
||||
|
||||
![]()
taka aksula hakee paikkaansa akseli väliksi tulee 265cm.aikasta korkeelta näyttää lattiasta vesikouruun 205cm.piene kolo lattiaan kun nostettiin laatikko ja moottori niin ylös et tulee suora panssari runkoon kiinni ei jää mitään roikkumaan runkon alle.
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
O: lojuuko pihallasi vanha toyota? | Jumppis | O/M/V Ajoneuvot | 23 | 28.01.2011 19:58 |
Mihis aikaan tiedän lapset herää?? | tegek | Chit-Chat | 17 | 18.12.2008 23:03 |
Vanha... | Flugfiske | Chit-Chat | 2 | 14.10.2006 18:01 |
Swamp Jumperin eloon herättäminen??? | Jare | Tekniikka & Jutustelu | 28 | 02.12.2004 11:03 |
Petriina herää uuteen aamuun | Yölinja ja Pekka Sauri | 0 | 22.07.2004 13:44 |