![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Kai isältä 35 euron verran löytyy rankaisukeinoja. Jollain rahallahan se likka siideritkin hankkii. Vai pitäskö sun ostaa sille oma mopo? 15 on arveluttava ikä. 16 täytettyään sen voikin "laittaa työntekoon tai rangaista muuten". ![]() ![]() Kuvia!!! ![]() ![]()
|
#2
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
Lainaus:
![]() Lainaus:
![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Anna sille jätkälle semmonen paketti kouraan ja sano että opettelee käyttämään. |
#4
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() Voihan olla, että kumppani on jo vanhempi ja poikani olettaa ehkäisyasian olevan jo kunnossa. Ja monesti ajatellaan, että: "Ei minulle voi tulla vahinkoa", ja jätetään ehkäisin esim. tyynyn alle tai lompakkoon. Siitä kertovat vahingot, joita on tapahtunut kautta aikain. Äskettäin oli Karjalaisessa juttua, että abortteja tehdään tilastollisesti eniten naisille, joiden edellisestä synnytyksestä on yksi-kaksi vuotta. Eli taitaa tuo ehkäisy olla vanhemillakin vielä hakusessa. |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Niih...
No jos ei malta kumia käyttää niin sittenhän se on vain omaa hölmöyttään jos saa neekerisankkerin tai jälkikasvua.Se on sitä elämää... |
#6
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() |
#7
|
||||
|
||||
![]()
35 euroa 35 osassa - voi hyvää päivää, ketä tällä opetetaan... ??? tytärtäkö makselemaan osamaksuina ... ???
kyllä jokainen kai lastaan rakastava isukki vastaa myös alaikäisen lapsensa puuhista, vaikkei kumia itsekään aina olisi käyttänyt... ite oon käyttäny aina, mitä nyt joskus ottanu pois kustessa ja naidessa ![]()
__________________
- Levannon We(l)ho - |