Lainaus:
quote:Niin, se vaparisuodatin vetää ilmaa kuumasta konehuoneesta ja snorkkelin kautta viileää ulkoilmaa.
|
Meinasin että jos snorkkelin tekee niin se on suora putki tuohon turboo ja vaparisuodatin tulee sinne snorkkelin päähän kiinni, sinne katon korkeudelle.
Lainaus:
quote:Ja vitut! Mullakin on lukko hyllyssä
|
Nuo varmaan kannattais pulttaa kiinni. Ei ne hyllyssä hyödytä. Sitten sullakin voi olla akselit vitun lukossa <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Lainaus:
quote:ja mä tunnen sitten scoopin tekijän, jos siis haluat semmosen scoopin josta ei lohkeile ja halkeile säröjä tai muuta kuttaperkkaa
|
Nooh. Kattoo nyt jos itse sen soveltaisi. Ei tuo pellin taivuttelu kovin iso homma pitäs olla. Ottaa tarpeeksi ison palan vaan ja alkaa väänteleen. Sitten vaan leikkaa ylimääräisen kaman pois.
-- Vitut! Mullakin on lukko akselilla --
Nerd-O