![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#11
|
||||
|
||||
|
Vaikeaa lie: "Matkustajia ei kuitenkaan saa kuljettaa useampaa KUIN MILLE MÄÄRÄLLE POLKUPYÖRÄ tai kevyt sähköajoneuvo on RAKENNETTU."
Montako polkupyrää tiedät että on rakennettu useammalle henkilölle kuin ne mainitsemani tandemit? Ja tämä uusi kun ei nyt vain erottele mitään kersoja ja heidän istuimiaan. Tuo sitten hän se on sitä varten rakennettu pitäisi siis mennä katsurillekkin läpi "rakennelluissa" eikö?Ketä olet velvollinen väistämään liikenneympyrässä (kiertoliittymässä) pyöriessäsi? Mikäli ajat laillisesti bussikaistalla, ketä olet velvollinen väistämään?
__________________
On epäoptimaalista yrittää elää optimaalisesti epäoptimaalisessa maailmassa. |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Myyty Toyota 4runner 3.0 bensa/Projekti uusi vuosi uusi hinta 950€ | jyväjemmari | O/M/V Ajoneuvot | 2 | 01.01.2017 19:50 |
| Myyty Acer aspire 5560G, win7 lisenssi, uusi akku, uusi 120gt ssd, hdmi nyt 150€ | Vilkutin | O/M/V Muut | 8 | 06.04.2016 05:41 |
| Myyty 1kpl UUSI 33x12.5 bogger+uusi 8"vanne | make-lj | O/M/V Renkaat ja vanteet | 4 | 05.11.2008 16:36 |
| m: uusi rullakita super-winssin ja vaijeri uusi. | toyota4x4 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 05.06.2008 11:55 |
| Tieliikennelaki? | jansku | Tekniikka & Jutustelu | 24 | 19.07.2005 10:53 |