Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #9  
Vanha 20.12.2015, 10:57
Nikuzai Nikuzai ei ole kirjautuneena
Sankari
 
Rekisteröitynyt: 02.12.12
Sijainti: Suomussalmi
Viestit: 3.863
Perusasetus

Kuin korkea pick-uppi on?

Mitä sanoo vak-yhtiö jos katteen kansi on "pehmeää" materiaalia kuten jotkut on pingottanut raskaspeitettä kehikon päälle, kestää kuulemma seistä päällä, mutta kunnon kankaasta valmistettu ei ole kova

Sille jos tekisi kehikon, et on hytinkaton tasalla ja riittävän korkea auto niin ei varmaankaan varkaatkaan sinne menisi


Mutta sit se tärkein mitä sanoo verottaja korote laitaisesta katteesta


Itellä varmaan joskus tulee tää ongelma eteen
__________________
Positiivinen rasismi?

Jos ei natiivi pyytää jotain se pitää antaa ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Jos natiivi pyytää jotain se pitää kieltää ja vähän päälle, ettei vaan olisi rasisti ja pilaisi ihanaa monikulttuurisuutta.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Lavakatteen kaasujouset Izusu D-max, mistä ja mitkä? Mika.U Tekniikka & Jutustelu 6 29.04.2013 18:31
Bioenergian hajautettu tuotanto - uusia mahdollisuuksia ja ratkaisuja. Urbancityboy Chit-Chat 5 26.01.2010 21:11
Ajatuksia patrollista vm. 00 ja uudempi repo Tekniikka & Jutustelu 0 11.05.2007 17:39
Pistäkää ajatuksia ja ideoita HJ61:sestä OffBeast Tekniikka & Jutustelu 28 01.02.2005 11:08
Tsunami ja kyynisiä ajatuksia 007 Rakas Päiväkirja 0 01.01.2005 15:19


Sivu luotu: 15:25 (GMT +2).