![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#26
|
||||
|
||||
![]()
Noh nyt on mittaristossa taas valoa. Ei löytynyt kuin yksi palanut polttimo, joten vähän jäi mystiseksi miksi melkein koko mittaristo sitten pimeni. Niin tai näin, nyt siellä palaa valot.
Samalla tuli kiinnitettyä takapaksiin pudonnut lisäjarruvalo takaisin paikalleen ja hiplattua toista etusumuvaloa sen verran, että siihenkin löytyi taas valoa. Oli vaan kosketushäikkää. Testattu lohkolämmittimen ja sisäpistokkeen toiminta. Hyvin hönkii. Jotta päivän saldo olisi kuitenkin tasaisen harmaa +-0, niin näyttää siltä että nyt se perkele aikoo alkaa tiputtelemaan vettä alleen syylärin tyhjennyspropun juuresta. Tarttis varmaan uuden tiivisteen. Unohdin ottaa kahvinjuonnista kuvia. Edit: niin joo, kiristin ratin kun se lonksui.
__________________
- En pidä teistä. Viimeksi muokannut perkei : 26.09.2015 19:06 |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään Lj70 päälaatikko ja jakkis | vv87 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 24.04.2015 05:24 |
Ostetaan LJ70 peilit ja takalyhdyt | Redbull | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 26.09.2013 19:02 |
Ostetaan LJ70 takalyhdyt ja peilit | Redbull | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 03.09.2013 23:51 |
Myyty lj70:n peilejä ja snorkkeli | koboltti | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 10 | 15.06.2013 22:31 |
Myydään Lj70 startti ja laturi. | ToyotaHj60 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 17.05.2012 15:41 |