Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #31  
Vanha 07.11.2014, 08:38
Nerd-O Nerd-O ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 13.05.03
Sijainti: Kusinen pk-seutu
Viestit: 8.894
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja farmforest Näytä viesti
Nilkki lukee tän ketjun ja alkaa pelkäämään et nyt tulee turpaan ellen heti lopeta..
Tämä kyseinen nilkki ei ole sieltä terävimmästä päästä.. Tuskin edes tietää mikä on tietokone tai internet. Olen kyllä ihmetellyt kun tässä on ollut aika hiljasta nilkin suhteen. Mut ehkä se tuossa aktivoituu taas kun saa häätöilmoituksen. Oletan ettei vielä ole saanut kun ei ole mitään ihmeempää tapahtunut. Tosin autokin on nykyään ihan muualla niin ei se voi sille mitään tehdä. Etupiha on myös tyhjä tavaroista niin ei sielläkään oikein mitään voi tehdä.

http://www.verkkokauppa.com/fi/produ...3-HD-IP-kamera

Jospa tuollaiseen investoisi. Laittaisi sen tuohon ikkunan väliin. Näin se olisi sisätiloissa ja nilkki ei pääse tuhoamaan sitä. Ikkunan jos se rikkoo niin siitä lähtee kyllä sen verran ääntä että sen kuulee. Langaton verkkotuki, joten ei tarvis kuin virtapiuhan toimiakseen. Etupihalta voisi jättää myös valot pois niin tuo osaisi kuvaa silti. Onko kukaan hankkinut tuollaisia? Saako niissä joka päivälle jonkun oman tiedoston vai nauhoittaako se yhtä helvetin isoa tiedostoa?

http://www.verkkokauppa.com/fi/produ...-tarra-10x10cm tuollainen vielä siihen portille niin ei pitäisi olla mitään ongelmaa. Tosin voihan sen sinne jälkikäteenkin laittaa. Veikkaan kyllä että nilkki vie tuon mukanaan.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Offailemaan 20v päästä Nerd-O Chit-Chat 26 11.08.2005 17:44
Miten eroon puhelinmyyjästä? Santeri Jokes 11 27.01.2005 09:19
Kuinka päästä autoon sisään? Nerd-O Chit-Chat 20 23.11.2004 12:46
Korotusajatelma omasta päästä. Gemari Tekniikka & Jutustelu 14 28.07.2004 08:56
Eroon maamme surkimuksista! Lars Niilo Paasivirta - Correct Opinions 0 18.12.2001 16:01


Sivu luotu: 00:42 (GMT +2).