![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Edellinen kuvantarjoaja näköjään suurentelee kuvia.. Osaako modet muokata ne pienemmäx? Mutta päivitystä. Autoon tehtii viimein uusi maalipinta.. Purettuna ja maalattuna.. ![]() ![]() Ikkunakarmit saivat kotelonsuojaa sisälle ja ovat kuivumassa, josko niillä pääsisi vielä vuosia taas. ![]() 4.6nen top hat liner lohko.. Serpenttiinijakopää 96- diskosta, Kansiksi tulee näillä näkymin SD:stä jäävät kotikutoiset Stage 4 kannet joista on jarrutettu ulos 393hv/556Nm todellista tehoa.. ![]() Luulis että 4.6nen puskee noilla ihan kivasti tehoa?
Viimeksi muokannut kokkolanpoika : 05.10.2014 18:00 |
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
---------------------------------------- If it works, tear it apart and find out why! https://roverfriends.fi/palsta/ ![]() 3 Amigos-never travel alone |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Pitää tilata kansipahvit vielä että saa sopivammat puristukset koneeseen, 10.8:1 ja sitten kansien pesu ja kasaus. Sitten kaivaa haltech:kin ruisku laatikosta ja laittaa sekin paikalle. Talvelle tuota muutosta ajattelin, nyt on pikkusen tiukkaa aikataulua kun tyttö aloitti koulun ja koulupaikka muuttuu n:2kk sisällä vielä pitemmäksi matkaksi. Niin auton tarve tällä hetkellä pakollinen. Mutta kun syys/talvi lomat lähenee, voisi katsoa jos saisi savut ulos..
Ja sekin että onnistuuko SD:n uusien kansien muokkaus halutulla tavalla. |
#4
|
||||
|
||||
![]() |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Land Rover S3 runkonumero??? | KarvaTurpa | Tekniikka & Jutustelu | 5 | 01.07.2009 20:23 |
O: Vetolaippa kampuran päähän capstaanille ,S3 dsl | hanes | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 3 | 10.01.2007 17:59 |
O: LR 109 S3 | Huntteri | O/M/V Muut | 3 | 26.10.2005 10:36 |
jousipakka LR S3 | O/M/V Muut | 0 | 14.06.2005 16:11 |