Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #30  
Vanha 22.05.2014, 18:55
Mase:n Avatar
Mase Mase ei ole kirjautuneena
Veteraani+
 
Rekisteröitynyt: 27.07.11
Sijainti: Yläne
Viestit: 1.523
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Kankku Näytä viesti
uskottavuutta lisää kaikenlaiset mittalaitteet esim. tönäri ,heittokello ja laserlinjari jutskista saa lisä pisteitä

oikeasti noi hitsataa ulkona sateessa migillä santakasassa ja homma viimeistellään lekalla pöllikasan päällä
No siksi täällä kyselenkin kaikkia hienoja asioita, että tulee professionaali vaikutelma

Tossa nurtsilla kuitenkin ryömin auton alle heppaamaan sen, turha sitä on purkaa, hyvät öljyt menee vaan hukkaan! 30 metriä 1,5 neliöistä jatkojohtoa ja valovirta muuntaja sen päähän, kyllä märät neljäkutoset aina yhden perän kasassa pitää! Heittokellot, laserit, mikrometrit ja muut transistorit tökin tohon hiekkakasaan pystyyn että ainaskin näyttää "ai nou vat ai äm dooin" meiningiltä

No joo, alustava suunnitelma vois siis olla "puhdistus"lämmittää kosanilla öljyt saumasta pois ja heti mikkiä perään jonka jälkeen villaa ympärille että saa käsivarret syyhyämään!
Sen jälkeen vahvike rautaa banjon kylkeen harkitusti heppaillen.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
M: Range Rover "pepe de mule" imported_offroadjouni O/M/V Muut 0 21.01.2003 08:33


Sivu luotu: 20:28 (GMT +2).