![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Olihan tuossa vuosia sitten hetki kun uusi hienon hieno systeemi oli otettu käyttöön, niin tietyn luokan (jotain xxx64) kovat takapenkit katos kaikki järjestelmästä. Netistä sai ladattua exel lomakkeen missä oli listattu kaikki autot missä kyseisen luokan penkit löyty. Sitä listaa näyttämällä sit sai poliisille todistettua, että penkki saa takana olla ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Mieki oon ettiny sitä listaa, mutten oo enää löytäny.
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Onhan tuota listaa täälläkin puitu: http://forums.offipalsta.com/showthread.php?t=91718
ODella tätä tietokanta uudistusta puitiinkin sit perusteellisemmin: http://www.overdrive.fi/forum/viewto...p?f=2&t=125767 Mitähän kivaa vielä: http://www.trafi.fi/kumppanit/tielii...iotilanteisiin |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Kuten myös yrittävät hukata muutoskatsastus merkintää renkaista joka katsastuksessa vaimon autossa ja arpovat vetokoukun vetokykyä, ennen en poistu konttorilta kun ovat kuten edellisessä otteessa.(tuskaisaa katseltavaa kun arpovat)
Taitaa olla tuo Tieto Oy hyvä bisnes. |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään tietokone | ventora | O/M/V Muut | 0 | 30.03.2013 19:55 |
trafi on ystävä | landruiseri | Chit-Chat | 27 | 23.05.2011 08:36 |
O: tietokone | veejii | O/M/V Muut | 3 | 07.08.2006 09:26 |
M: tietokone | VonLeka | O/M/V Muut | 2 | 08.02.2006 21:24 |
tietokone | bono | Jokes | 0 | 02.11.2004 13:18 |