zille2.5 ei ole meininki ostaakkaan kokomerkinnöiltä isompia, mutta esim uusio fedima pokkerin kuviolla tai insan special-track (ja vastaavala kuviolla muut) kiinnostaa. Eikös uusiorengas ole jokatapauksessa hieman ylikokoinen merkintöihin nähden ja nuissa kun nuo iso tkulmanappulat viellä, niin miten ne sopii alle. Lähinnä nuista kiinnostais tietää, ajo-ominaisuudet asfaltilla ei kiinnosta kun ei ole asfalttietäkään kun tuo yksi joka vie pois ja töissäkäyntiin on ihan eri peli.
Joo on SD25 (tehoihme) Tuon vesipumpun pultinpa näkee kuhan irrottaa sen, että onko poikki syvempää. Jos porailemaan joutuu niin saa irrotella muitakin osia, toki esim syylärin irrotus ei ole turha kun voisi vaihtaa sen samalla uuteen, siitä ei mahda tuo ruoste lähteä millään, kun on vain pari pilliä enää auki (on aika lämmin talviauto) tuskin tuota saa edes hapoilla enää auki ja entiedä kannattaako sitä ees koittaa kun millä sen sinne läpeensä tukossa oleviin pilleihin saisi, näitä valurautakannen huonoja puolia.
Saattaa tuo homma mennä ensi kesällekkin, sitte kun ois vähän inhimillisemmät kelit tehä piharemppaa ja ei vielä kuitenkaan haitaksi asti kulu nestettä näillä ajoilla, eikä talvella lämpö haittaa. Onnekis ei kuitenkaan katastusmies hoksannut sitä lätäkköä sinistä nestettä, joka tuli lattialle kun polki pakokaasuja

kierroksilla näyttää vuotavan enemmän...