![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#34
|
||||
|
||||
|
Renkaat tuli vaihettua vanteilta toisille, nyt ei raavi enää kaariin ja kuvio tuli tasaisemmaksi. Muovikuulat renkaissa pelaa hyvin, 90 km/h alkaa vasta pieni nypytys.
Starttiin ei tullutkaan uutta bendixratasta, oli ollut vääränlainen mutta eipä siinä. Uudet hiilet kuitenkin ja onpas pojat virkeä startti kun on ammattilaisen juotokset. Asennus oli ihan yhtä perkeleellistä nysväämistä, kuten aina.Kattovaloille tuli vedeltyä johtoja, keulillahan on nuo 2kpl 550 hellaa ja 2 kpl tarjouskorin työvaloja, taakse 2 kpl samoja halpistuikkuja. Jospa ne ennen hirvenpyyntiä saisi pelittämään ja valoa kansalle.
__________________
Diisselistä voimaa ja silleen. |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Paha olo | mika | Kysy MäIteltä | 4 | 17.05.2003 03:07 |
| Paha olo jo ennen suoritusta? | tuska | Bees & Honey | 1 | 03.01.2003 15:25 |
| Paha Spyde | Lars | Cooking & Food | 0 | 08.03.2002 10:10 |
| Unix on Paha! | Lars | Niilo Paasivirta - Correct Opinions | 0 | 18.12.2001 15:34 |
| Paha olut | Lars | Oluet | 0 | 22.09.2001 12:38 |