![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#11
|
||||
|
||||
|
Jotta ei ihan toimeton päivä tämäkään niin piti käydä konehuoneessa turaamassa. Poistin käytöstä täysin turhan vesipumpun, autossahan on 550w letkulämppäri mikä on laitettu kennolta syylärin menevään letkuun, samassa letkussa vähän ennen syyläria oli asennettu pieni vesipumppu, joka käytännössä täysin turha ja vaati toimiakseen erillisen jatkojohdon ?
Joskin pumppu piti jättää paikoilleen, ei ollut mitään millä liittää letkut toisiinsa samalla vedin letkut paremmin konehuoneeseen ja tuli poistettua tuo turha viritys.Tämän jälkeen sai sitten pestä konehuoneen kun jäähdytysnestettä vähän joka paikassa puljaamisen jälkeen.
__________________
http://esory.kuvat.fi/#/ |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Ostetaan Vanha asuntovaunu | Jess | O/M/V Muut | 17 | 22.10.2010 16:58 |
| Vanha... | Flugfiske | Chit-Chat | 2 | 14.10.2006 18:01 |
| Vanha mestari? | offipete | Baarit | 0 | 22.01.2006 23:47 |
| vanha suola janottaa... | jv | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 16.11.2005 22:06 |
| vanha mies | bono | Jokes | 0 | 24.10.2002 09:28 |