Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #9  
Vanha 11.09.2013, 07:57
-MaTTi-:n Avatar
-MaTTi- -MaTTi- ei ole kirjautuneena
Guru
 
Rekisteröitynyt: 27.07.04
Sijainti: Jokela, Finland.
Viestit: 11.072
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja hitoy Näytä viesti
Haku ketki oli omaa mokaa kun en tarkistanut puheiden pitävyyttä. Se oli mun mokaa. Historia tutkittu eli juuri huollettu. Longlife + vuosihuolto.
Aika hätäisesti autoja ostelet jos ei edes kiinnosta/kerkee katsoa minkälaiset renkaat sinne on laitettu, vai onko mitään. Tietty noita jarruletkuja yms. vaikee tsekata noin matalasta... Mutta kattokaa nyt hyvät ihmiset ite livenä mistä se auto on kasattu, eikä vaan konttorin/korjaamon leimoista. Tollasella tutkimisella voi hyvin olla että kk:n päästä se paljastuu Viron tuonniks ja siitä kk niin todetaan että täähän on joskus mällätty tuulilasia myöten. Toivotaan ettei näin ole.

Aika käsittämättömiä etäleimauksia autoille tunnuttu tehdyn. Vaikea uskoa että korruptio vielä tänä päivänä tuolla tasolla tällä alalla, mutta uskottava kai se on. Pelottaa oikeesti miten paljo näitä jatkossa etäleimataan jonku autokorjaamon toimesta.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Zed plus kusetus Kipinä Chit-Chat 26 08.08.2010 21:58
Pyhiinvaellus - suuri kusetus? Kruuse Chit-Chat 10 07.12.2008 13:46
Kunnon kusetus autokaupassa TML Chit-Chat 32 28.11.2007 10:40
Viikon kusetus Superlite 27 Chit-Chat 51 20.08.2007 13:32
kusetus leivos Cooking & Food 2 02.09.2003 09:59


Sivu luotu: 07:11 (GMT +2).