![]() |
|
|
|||||||
| Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#32
|
|||
|
|||
|
hiphei.. ompas kesän aikana taas tapahtunut paljon asioita.. mökki ja vene remonttia on kovasti tehty... noo mökillä naulain ampu naulan vasempaan silmään ja veneestä halkesi kansi toisen ajokerran jälkeen.. eli parempi siirtyä vain talliin uskollisen susukin kimppuun..
no tänään ruuvailin susukiin kardaanit ja ohjausvarret paikoileen ja ei muutakuin koeajolle.!! olihan se lystiä.. kaikki tuntui pelaavan niinkuin oli suunniteltu. kytkin, vaihteistot, pakoputkisto, moottori, alusta... ei mitään ihmeellistä tullut vastaan vaikka aika kovasti annoin lenkkaria.. muuten liikkuu mukavasti tuolla vw koneella![]() on tuota varmaan ruuvattu ja ahtopaineetkin tahtoi hipua 1bar paikkeille. mutta huomenna taas jatketaan jotakin värkkäystä.
|
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
| Näkymä | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| rungon/korin ehjäystä mimmoset pohjamyrkyt? | Tekniikka & Jutustelu | 5 | 10.02.2008 16:17 | |
| brittiläisen maastoauton ehjäystä (pari kuvaa) | velikani | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 17.05.2007 16:09 |