![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#1
|
||||
|
||||
![]() 5.12 onko pieksänmäellä kahvin juojiaeli tulossa tolloin käymään ilalla siellä päin .heitän emännän savonsolmuun ei viitis istua baarissa ilman kaljaa .eli onko huoltista mikä on auki myöhään kun ei muistu nyt mieleen eli klo 22,00 jälkeen tarttis vetää papujuomaa naamariin .<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle> "sisäpiiri safarit .fi" ite oot mulkku! www.fjdc.org www.pahama.com www.montenegrooffroad.com #13
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
ohan siel neste ja tien toisella puolella tepoil...
Note! This message was posted anonymously! |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Taitaa olla selvin rataisu kun käännät pyörät 23:moselle itään päin,38km
ja varkauteen tullessa vasemmala ABC.Matkaa on mutta hyvä pätkä antaa konee laulaa. Note! This message was posted anonymously! |
#4
|
||||
|
||||
![]()
juu sitä mäkin aattelin joskus 6vuotta sitten viimeksi tullut käytyä ei muuten saannut kahvia yöllä muualta ku baarista ,varkaudenportti kävi mielessä joo aina ei voi voittaa pikku juttu onhan siinä aikaa sompailla sinne sun tänne.
"sisäpiiri safarit .fi" ite oot mulkku! www.fjdc.org www.pahama.com www.montenegrooffroad.com #13 |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Eipä ole ainakaan kaupallista kahvipaikkaa. Eli Varkauteen ABC tai Varkaudenportti, lännessä saman matkan päässä Hanasalmella JariPekka (savuton, kaljaton, eikä niitä myöskään myydä!). Ittekki Kouvolassa töissä, et saa seuraa.
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
onko tietoo | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 21.08.2005 16:53 | |
onko fun kisoja... | arska4x4 | Tapahtumat | 1 | 22.07.2004 14:45 |
Onko tää nyt se yellowtop? | Tekniikka & Jutustelu | 4 | 10.06.2004 12:36 | |
np 205 vai onko se 203 | Humu | Tekniikka & Jutustelu | 9 | 28.01.2004 09:09 |
Onko olemassa..? | anttir | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 11.01.2004 14:40 |