![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() auto mukaan virroonheps! tarkotus ois lähtee käväsee auton kans virossa ja olla yks yö jossakin hotellissa. kertokaas porukalla minkälaista kokemusta on millä sinne kannattaa mennä ja missä yöpyä?
__________________
Kun taitamaton laittaa haluttoman tekemään tarpeetonta, tuntuu vähän siltä, että turha työ menee hukkaan! ![]() |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Pärnu on kiva paikka, ja Saarenmaa
__________________
- Levannon We(l)ho - |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Kuhan ei jää Tallinnaan, niin hintataso hiukan edullisempaa. Oma mieltymys on Pärnun suuntaa, muksujen kanssa hyvat hiekka rannat ja siisti paikka muutenkin.
Helppoa mennä omalla autolla, siis kiva katella vähän muuallekin kun tuopin pohjaa toki sekin melko edullista. Turistikauden ulkopuolella reilusti edullisempaa ja rauhallista.
__________________
-Kaikki alta 100 tonnimetriset on laskureita, yli olevat on nostureita -Rantakunnossa se on hyljekkin -KYM#6 Viimeksi muokannut puruluu : 25.07.2013 21:11 |
#4
|
||||
|
||||
![]()
makkara kaupunki rakvereen tallinan lautalta, sit kevyt siirtymä piusan hiekka luolille sieltä vaikka viljandin kautta pärnöön loma helvettiin ja takas laivalle.
__________________
Offroad Team KeTTu TyTöT/ Lauri Full Size Jeep Master Fabricator VALMET = Rerentless reliability |
#5
|
||||
|
||||
![]()
mitään lauttaa, kun kerran viisumikin on
![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Tarkotus ei ole lähtee offaamaan eikä mennä kahtomaan maisemia vaan hakemaan taikajuomaa
![]()
__________________
Kun taitamaton laittaa haluttoman tekemään tarpeetonta, tuntuu vähän siltä, että turha työ menee hukkaan! ![]() |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Offisafarille jääkaappi mukaan! | legro | Linkit | 0 | 26.07.2007 18:42 |
M:levikepaloja mittojen mukaan | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 04.06.2007 11:00 | |
Talvirengas lain mukaan? | ariman | Chit-Chat | 6 | 27.03.2006 08:27 |
Mihin kelpaan mukaan? | Tekniikka & Jutustelu | 12 | 09.12.2005 08:52 | |
Kullekin ansionsa mukaan | Lars | Niilo Paasivirta - Correct Opinions | 0 | 27.08.2003 09:11 |