![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#1
|
||||
|
||||
![]() Automaalari eteläsuomesta?Onko halukkaita tai osaatko suositella automaalaria, joka tekisi alusta loppuun -69 avojenkin maalauksen eli vanhojen lohkeilleiden pakkeleiden poistosta pintaväriin, Lahdesta max. 100km. Ja nyt nimen omaan haetaan hyvää ja edullista, ei täydellistä eikä halpaa.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
Kukonkoivussa on yks joka tekee hiekkapuhalluksia ja autojen maalauksia sekä pohjatöitä iltahommina.pulukohan ton tuns. vähänmatkaa ohi kukonkoivun st1 oli sillä halli.
oli ainakin ennen vanhaa tosi halpa kun läjä projektin osia puhallettiin ja maalautetiin siellä. |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Kotka menee vähä ehkä kauas mut siel on kans yks hullu(miun pomo
![]() ![]() ![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Kysyin just faijalta, ei kuulemma jaksa..
![]() Mäkin voisin periaatteessa tehä mutta ei jaksa ku liikaa omia hommia. Tossa pari keltä kannattaa kysyy tarjousta josset muuta keksi. Autopeltikorjaamo Sairola Matti Kostiainen Jussi Matias / Orimattilan Autopelti ja Maalaus |
#5
|
||||
|
||||
![]()
http://www.automaalaamoeronen.fi/
eräs volkkarin transportteri maalattiin mustaan efecti väriin siellä. ei kallein mutta ei halvimmasta päästä. vastaavaa työn jälkeä en ole nähny=ei virheitä. |
#6
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Höh.....Mad Moose perustajia ja "taidemaalari" Kari B Mikkonen, Big B & Kolors 040-535 4005 big.b@elisanet.fi |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Vantaan Nikinmäessä: Auto- ja Teollisuusmaalaamo Oy
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostetaan Kuljetusta autolle eteläsuomesta Vaasaan | miesmies | O/M/V Muut | 0 | 20.03.2012 11:26 |
Ostettu:kyyti renkaille eteläsuomesta joensuuhun | tare | O/M/V Muut | 1 | 29.01.2008 12:50 |