![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Ilmeisesti sinne on otettu normi cruiseria, mihin on tehty sitten panssarointia. Alusta vakio. Joten autoon kun autoon laittaa 2000kg lisää painoa niin voi miettiä miten se vakio alusta mahtaa toimia. Sehän on tuplannut oman painonsa. Sen myötä pitäisi vielä saada ihmisiä kyytiin, mikä tuo taas lisää painoa. Mut melko onnettomasti tuo on suoritettu. Veronmaksajat tuonkin säädön maksaa. Eikä tietenkään ketään virkamiestä laiteta korvaamaan hilloja.
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
Toihan se eniten pistää ketuttamaan...
__________________
---------------------------------------- If it works, tear it apart and find out why! https://roverfriends.fi/palsta/ ![]() 3 Amigos-never travel alone |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Ei ne myyntiin suomeen tule. Menee ulkomaan lähetystöille käyttöön, tai mennyt jo.
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Tuollaista:
Lainaus:
Tuossa putsattuna: Lainaus:
__________________
-Jyrki- Tietä käyden tien on vanki
Vapaa on vain umpihanki (A.H.) Viimeksi muokannut ZeiZei : 15.03.2013 18:07 |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Ja tärkeintä on se että asiansa osaavat virkamiehet istuvat tukevasti tuoleillaan ja taputtelevat itse itseään olkapäilleensä hyvin suoritetun työn tekemisestä.
Pukki kaalimaan vartijana.... VMP |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään Loisteputkivalaisimia** ei ole enää** | AVRO | O/M/V Muut | 0 | 10.07.2009 21:09 |
ei se toimistotyö oo aina helppoa | nolimits | Linkit | 4 | 19.02.2008 23:50 |
EI TÄLLAISTA OLE OLEMASSA??? | Vuosimallit 1968-1982 | 2 | 25.10.2003 13:58 | |
Vaaratonta työttömyyttä ei ole! | Lars | Niilo Paasivirta - Correct Opinions | 0 | 18.12.2001 17:33 |
Lesbous ei ole synti! | Lars | Niilo Paasivirta - Correct Opinions | 0 | 18.12.2001 17:25 |