![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() juu, no taitaa olla sit ihan mun työkäyttiksenä tuo hodari, kun aattelinkin et menee hankalaks henkilö määrän muuttaminen. ![]() ![]() ![]()
__________________
NIIN OONKIN RYYPÄNNYT, MITÄ SITTE!!! ![]() EN SE MINÄ OLLUT, SE OLI PIRKKA... ![]() https://instagram.com/offroadteamruu...d=ZDdkNTZiNTM= http://www.slck.net http://www.mansenmaasturiclub.com http://forums.offipalsta.com/group.php?groupid=32 |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Sehän nyt taas riippuu siitä, onko se katsastettu pelkäksi pakettiautoksi, vai jopa huoltoautoksi. Ja onko siitä alunperin maksettu täysi autovero vai ei.
Eli jos se on tuotu maahan täyden autoveron autona, ja sitten myöhemmin muutoskatsastettu tavalliseksi 2-paikkaiseksi pakuksi, niin eihän se oo kun muutoskatsastaa konttorilla ilman sen kummempia veroseuraamuksia takaisin henkilöautoksi takapenkkeineen. Helpoiten varmaan selviää, kun soittaa asian tiimoilta trafiin ja varmistaa sieltä. |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostetaan O:rj70 tai lj70>>OSTETTU>> | jolokkana | O/M/V Ajoneuvot | 0 | 26.08.2012 08:44 |
Etuistuin 3:lle hengelle, mitat? | Joukka | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 16.05.2012 21:06 |
Maasturista->Pakettiauto | Janzku | Tekniikka & Jutustelu | 18 | 29.04.2007 17:03 |
Pakettiauto N 3+3 -> N1G 3+3 maastopakettiautoksi? | JES | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 09.03.2007 13:26 |
M: HDJ-80 Pakettiauto | HDJ-80 | O/M/V Ajoneuvot | 3 | 04.09.2006 08:22 |