![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
jotain sitä oppii, nyt ei tarvinnu kahdella lasilla kokeilla asentamista, ekakin pysyi kunnossa ![]() Taka"lasit" liimailtu myös paikoilleen. Alkaa kopissa pikkuhiljaa tarkenemaan, jos luoja suo, ensiviikolla oli tarkoitus ajaa paikalliselle huoltamolle tankille, ajoaikaa jäljelä vielä 2viikkoa ![]() sivutyövalotkin tuli hommattua noihin B-pilareihin, 8x3w ledit.
__________________
[O]=TOYOTA=[O] |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Loistavaa. Kohta tämäkin nähdään ajossa siis!
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Hyvältä näyttää. Mistä oot löytäny tollasen sulakerasian 10 sulakkeelle? Oon ite löytäny vastaavia vaan 4 ja 6 sulakkeelle
![]() |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Joko motonet, tai jussimäki. noista paikoista tullu kaikki osat osteltua. ITekin etin jonkunaikaa tuota useampi paikkaista, kun mikään ei vituta niin kuin paikat lopppuu tulevaisuutta ajatellen.
__________________
[O]=TOYOTA=[O] |
#5
|
|||
|
|||
![]()
tänään vierähti kivi sydämmeltä. Käytin suuttimet irti kun yksi suutin ei meinannu alkaa toimimaan, vaan tykytti putkessa. KAikki suuttimet yöksi wd40 purkkiin. Ja tänään kanteen kiinni. Samalla ennakon säätöä valmet tyyliin lisää ja tarkemmin, Ennakko oli 22 todellista
![]()
__________________
[O]=TOYOTA=[O] |
#6
|
||||
|
||||
![]()
hyvä että ratkes !
perussyöttöä hiukka pois - lisäät sitten KUN tarviit JOS tarviit
__________________
- Levannon We(l)ho - |
#7
|
|||
|
|||
![]()
Perussyöttöö laskettu puolkiekkaa, pelaa nyt kuten pitää. Mankkuvenalla ohjataan nyt alipainelinjan ohjausta tuolle tyhjäkäynninkorotukselle, pelaa nyt kojetaulusta halutessaan, hehkutus pelaa myös kabiinista kuten pitää.
Imusarja paikoillaan ja ahtoputket paikoillaan, piti paikallaan hiukan ryntäyttää. 0.7bar painetta ![]() Huomenna voisi mennä käymään katsastuskonttorilla jollain toisella autolla ja käydä kyselemässä tyhmiä. ![]()
__________________
[O]=TOYOTA=[O] |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
ostin kompuran.. | samix | Chit-Chat | 9 | 10.09.2008 21:15 |
Ostin jo:SJ:n merkkivalollinen jakis. | asentaja | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 21.09.2007 17:34 |
K10 etukardaanin tuplanivel osina.. Hjälp! | SamiN | Tekniikka & Jutustelu | 5 | 02.11.2005 18:57 |
Ostin sitten HJ:n | akke | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 16.03.2005 20:17 |
Ostin sitten lj:n | bj45lava | Tekniikka & Jutustelu | 9 | 08.11.2004 09:04 |