![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#27
|
||||
|
||||
![]()
No mie oo nyt vejelly mikillä tuolla kalliilla esapin langalla, tuli kesällä vaihettuu merkkiä linklonkista pois kun sytty jotenkin huonommin muka. Tais olla sillosen työmaan sähköissä loppupeleissä vika kun kotona toimii molemmat ookoo.
Samat on havainnot noista puikoista, 3 toppaa avattuja mustia linkolnin puikkoja hyllyssä kun ei jaksa saumoja avata uudestaan kokoajan... ![]() Menee ohi topikista, mutta onkos kenellä kokemusta isoista Froniuksen mikeistä ? Invertterillä on turannu huonojen sähköin päässä ja oikeen hyvä kone on. 350 froniuksessa ois kahvassa pikasäätö.... ![]()
__________________
"- Perusarvot kunnossa. Sanotaanko niin, että kun viimeksi tankkasin auton, niin laitoin polttoainetta tankkiin enkä pakoputkeen." T.Hakkarainen. |
Luokat |
kemppi, minarc |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään Kemppi mig | allu-85 | O/M/V Muut | 0 | 10.01.2009 18:54 |
kokemuksia minarcmig 180:stä?? | Rekisteröimätön | Tekniikka & Jutustelu | 7 | 11.12.2008 22:34 |
Myyty Kemppi mig | Pauli | O/M/V Muut | 0 | 08.10.2008 20:08 |
Myydään Kemppi Mig | Hehkutulppa -98 | O/M/V Muut | 6 | 11.08.2008 10:33 |
Mistä halpa pakoputki? | okkiM | Tekniikka & Jutustelu | 14 | 31.03.2005 21:51 |