![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() elimistösi haluaa että lepäät, tää on stressitön vaihtoehto ![]()
__________________
Katse tulevaisuuteen, siellä ne uudet hankaluudet ovat. |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Neljättä vuorokautta putkeen jatkunut hermosärky... Nyt kyl raapasen senver etanolia, et on jokusen tunnin putkeen häveyksis! Miksi Jeppe juo?
![]() Hitokseen on kyl tult heiluttua, kun ei kestä paikallaan olla, ni tulee tulostakin.. :P
__________________
RUMARACING Esla T4 |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Tuli asennettua suikkaan sähköinen polttoainepumppu ja kiireessä tuli kytkettyä on/off-katkaisijan johdot väärin, tuli sellainen kunnon aivopieru niitä piuhoja liittäessä.
No, pääkytkimestä autoon sähköt päälle ja sekunnissa syöttöjohto ja katkaisimen maajohto sulivat ja autotallin täytti naton sotaharjoituksista tuttu savuverho. Yllättävän nopeasti tulee paljon savua kun johdot sulaa ![]() Että vituiks meni se asennus. Onneksi pumpulle ei käynyt kuinkaan. Huomenna uudet johdot oikeaan järjestykseen niin eiköhän se siitä.
__________________
Tumpula Racing Team |
#4
|
||||
|
||||
![]()
ohmi kertaa käämi pimeenee koko lääni
![]()
__________________
Kun taitamaton laittaa haluttoman tekemään tarpeetonta, tuntuu vähän siltä, että turha työ menee hukkaan! ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]()
700 kilometrin matkalla gemsuun tais mennä 40litraa vettä koneeseen. ainakin 6 kertaa piti liputtaa laitaan ku lämmöt nousi liikaa.. Luultavasti kansijumppaa tiedossa.. kele..
No onhan se perjantai ja 13.
__________________
"I love to drink beer, I need one bottle a beer a day" |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Voisko Savonlinnan seudun offarit käydä jättämässä Boggerin jäljen näiden apinoiden takaraivoon
http://imageshack.us/photo/my-images/13/c4sj.mp4/ nimetkin niille on jo löytyny.... ![]()
__________________
Suzuki = Way of Life! '97 Subaru Legacy Outback '99 Citroën Xantia Break 2.0 16V AT '82 Suzuki SJ410/SJ419TDic 35" MT "Zombie Hunter" |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Vituttaa oma saamattomuus.. Oli halpa suzuki lähellä myynnissä ja en sitten heti ilmoituksen nähtyäni lähtenyt katsomaan/ostamaan ja ohihan se meni, kun aikailin.. Saatana, heti pitäis hakea kun jonkun halvan pelin löytää...
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
__________________
NIIN OONKIN RYYPÄNNYT, MITÄ SITTE!!! ![]() EN SE MINÄ OLLUT, SE OLI PIRKKA... ![]() https://instagram.com/offroadteamruu...d=ZDdkNTZiNTM= http://www.slck.net http://www.mansenmaasturiclub.com http://forums.offipalsta.com/group.php?groupid=32 |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 2 (0 jäsentä and 2 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Kerro mikä ei vituta... miksi on hyvä olla? | FinnDRZ | Chit-Chat | 1829 | 07.01.2013 09:50 |
kerro mikä vituttaa | tjl | Chit-Chat | 4977 | 12.04.2012 08:28 |
köyhää vituttaa | Tekniikka & Jutustelu | 3 | 08.12.2003 10:08 | |
Elämä vituttaa | mika | Bullshit | 20 | 26.11.2003 11:10 |
Mua vituttaa | mika | Bullshit | 0 | 01.03.2002 01:47 |