Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 13.12.2011, 19:01
Dectane Dectane ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 27.09.09
Sijainti: Liminka
Viestit: 2.940
Perusasetus

Oliskohan kellään tämmöseen ylimääräisiä alatukivarsia? Tai jopa kaikkia keulan tukivarsihässäiköitä? Suunniteltu kaverin kans jotain tosi villiä

Niin ja olenko ymmärtänyt oikein? Jossain oli puhetta aikasemmin että noita tukivarsia saa tehä itte? Ettei leimalla tuu ongelmaa? Ja toisena asiana, ilmeisesti jousitus tyyppiä saa muuttaa ilman poikkeulupaa? Kun kerta akselityyppiä ei.

Jos "vähän" muuttelis tuota tukivarsihelvettiä ja vaihtais kierrejouset? Vai onkohan karkaamassa pahastikki lapasesta?
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Myydään Patrol "super roof" VM-88 "purettu" +muuta palikkaa Pörö O/M/V Varaosat ja tarvikkeet 21 13.02.2010 21:22
Myydään / Vaihdetaan MITSUBISHI PAJERO 2.8 VM-98 "ILMASTOITU" Rekisteröimätön O/M/V Ajoneuvot 1 04.04.2009 18:06
Myydään MITSUBISHI PAJERO 2.8 VM-98 "ILMASTOITU" REKISTERÖIMÄTÖN O/M/V Ajoneuvot 2 14.12.2008 21:25
Myydään Mitsubishi Pajero "halpa" Rekisteröimätön O/M/V Ajoneuvot 1 08.07.2008 22:17


Sivu luotu: 05:22 (GMT +2).