![]() |
![]() |
|
Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() HE HE
Lainaus:
iso pyörä isopyörä isot on ainakin speiserit
__________________
TEAM KUTUNJUUSTO |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Heheh moggijako speserit.......
__________________
PERKELE! Pääsponsori---> Joki-Pub
Lahjattomat lukottaa |
#3
|
||||
|
||||
![]()
No nyt siin olis taas akselit alla.
Jaa että mikäs idea tässä hommassa oikee oli? No kun ei renkaat halunnu mahtua pyöriin helpolla muuten, niin tein sit SOA ratkaisun. Samalla sit vaihtu noi akselit tuommoisiks, joissa on jotain lukkovipu hässäköitä ![]() ![]() Mut onhan tossa vielä puuhaa ja kotonakin pitäis olla, kun ei kuulemma enään ole heinäkuu+elokuu, jolloin oli "pajapeikko" lupa ![]() Viel pitäs ainaki: -Etunavat kääntää -Samalla tutkailla murrokset ja laakerit -Jarrut katella, jarruputket ja letkut tehdä -Etukardaani katella, että saa toimiin -pakoputki -iskarien korvat -penkit vaihtaa -turvavyöt laitella -lattiaa hitsailla -"snorkkeli" - kaikki öljyt tarkistella/vaihtaa - + + paaaaaaljon kaikenlaista Eli perus setti.....hirvee kiire ja stressi päälle ennen kisoja ja kisojen jälkee onki taas takki tyhjä.....MIKÄ JÄRKI ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Kyllä toyotan lukot pysyy päällä ihan itsekseen kun tökkää sen lukkoasentoon.
Ei ne aukee muutakun vetämällä vivustosta.
__________________
################# Tää on ihan helpporeitti. ################# |
#5
|
||||
|
||||
![]()
No jossei muita haastajia isopyöräsiin löydy niin lainatkaa speiserit ja 35" -> renkaat tohon pikappiin, tehdään naputtavan ristikon kestotesti..
![]() ![]() Tai sitten suikkaan jotkut toiset renkaat ja siitä boggerit pikappiin niin haastetaan pikkupyöräsellä sit.. ![]() ![]()
__________________
Broken Back Team #1 |
![]() |
Luokat |
kuttulandia, mutakilpailu, mutaspoori |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
LADOGA 2011 | Rekisteröimätön | Tapahtumat | 233 | 21.12.2011 17:30 |
mutakisat | junnu78 | Chit-Chat | 116 | 04.07.2011 22:06 |
PRO-X 2011 | myllis | Tapahtumat | 0 | 21.06.2011 10:22 |
Pro-X 2011 | myllis | Tapahtumat | 1 | 05.04.2011 17:44 |
kilpailut syyskuussa? | Nutti | Tapahtumat | 8 | 23.08.2008 22:40 |