![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Mahtava chatti! Sai kyllä hyvät naurut!! Joskus taannoin törmäsin DNSF:n foorumilla saman tyylisiin juttuihin ja yllättäen kirjoittajana oli nimim. VonLeka. Yhteensattumaa, vai?? Näin se maine kasvaa.. Ettei vaan käy samallalailla kuten yllämainitulla foorumilla - bannia useampaan kertaan ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Lainaus:
![]()
__________________
Monien lähteiden mukaan elämä johtaa 100% varmuudella kuolemaan. Muistakaa pelätä kaikkea, älkää vahingossakaan erehtykö nauttimaan mistään. Ikinä. Milloinkaan. autot: TOYOTA HJ61, NISSAN KING CAB 4X4 2.5TDIC |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Onpas huono trolli. Useissa henkilöautoissa on paljon suurempi pintapaine tienpintaan kun leveärenkaisissa maastureissa
![]() |
#4
|
|||
|
|||
![]()
mua ei ainakaan henk.koht millään tavalla mietitytä tai stressaa toi teiden kuluttaminen ja päästöjen synnyttäminen. Se on jo sisällytetty auton käyttämisen maksuihin. Varsinkin päästöpohjaisen veron takia pidän henkkoht huolen että varmasti saastutan joka senin edestä. Samaan aikaan tietty eliitti porukka syö juo ajaa pirssillä ja muutenkin hyväks käyttää niitä esim. tienhoitoon tarvittavia varoja.
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ei voorti kestä.... | Uazmies | Linkit | 2 | 16.12.2010 06:11 |
Ei kestä moggilaiset | JiiPee | Linkit | 3 | 15.02.2010 20:52 |
Mitä painaan teijän pajerot? | offipete | Tekniikka & Jutustelu | 4 | 22.09.2006 07:01 |
Aika kunnossa meikäläisten tiet | nettijussi | Chit-Chat | 12 | 28.05.2006 22:35 |
mikä on kun ei kestä? | dalton | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 31.01.2005 09:40 |