![]() |
|
|
|||||||
| Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Tänään noin klo 17:30 Länsimäen Alepan edessä reilusti korotettu hiluxi. Maavara taisi olla ainaki puoli metriä. Isot renkaat ja snorkkeli yms.. oliskohan ollut joku tumman punainen väri. Oli aika miehekkään näköinen peli. Lähti parkkipaikalta kahva edellä...
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Tänään porintiellä Nummelan kohilla bussipysäkillä, yksinäisen näköinen vihreä suzuki eturengas tyhjänä, oli tarraa,vinssii,isompaa rengasta..
__________________
MudastaPois.Com Tai sit not Team Rotta-Racing Ry K-Nummi |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Tänään joskus 13-14 välissä Hakunilan mäkissä joku armeijan vihreä lava auto jossa porttaali akselit? Olen vasta tutustumassa maastoautoihin joten en tunnista ihan kaikkia vielä. Varsinaista konepeltia siinä ei ollut vaan tuulilasista meni pelti suoraan alas. Lavalla oli noin 50cm korkeat laidat ja niissä oli vielä erikseen ovet.
Oliskohan ollut joku Volvo? Isot boggerit beadlock vanteilla yms... Takalaidassa oli pieni lappu jossa luki WC ![]() Niin ja kuskilla oli iso parta ![]() Olin viereisessä parkkiruudussa Tertun kanssa. Viimeksi muokannut KerT : 29.11.2010 17:29 |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Siilinjärvellä, yaran tehtailla, kurvaili joku viimeviikolla mustalla HJ:lla
Kyljissä näkyi olevan montenegron teippaukset. |
|
#5
|
||||
|
||||
|
tänään maanantaina porin honkkarin pihassa oranssi range. kuka? ajoin viereen parkkiin passatin.
laivalla sunnuntaina bongattu 2 herrasmiestä offivarusteen? violetit? paidat päällä, selässä luki talvieksytys? ehkä. kovin nopeasti näin enkä toista kertaa törmännyt.
__________________
rocky projekti odottaa kesää. |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Kukas oli tänään kahden aikoohin Seinäjoella autotarvikkeen pihassa vihreällä korotetulla SJ Suzukilla?
Kattoin eka et ois Pastirollin suikka, mutta kun tässähän ei ollukkaan kaaria ympärillä. Ja emännän mukaan meikäläisen sininen pikkurenkainen suikka herätti kovasti kiinnostusta vihreän kuskissa.
__________________
Suzuki = Way of Life! '97 Subaru Legacy Outback '99 Citroën Xantia Break 2.0 16V AT '82 Suzuki SJ410/SJ419TDic 35" MT "Zombie Hunter" |
|
#7
|
||||
|
||||
|
kukas ajelee lahdessa mustalla, korotetulla ja suht iso renkaisella landcruiserilla tai siltä se ainakin näytti, takavalot oli vaihettu kärryn valoihin ja tänään olin valoissa pykälän verran taaempana toisella kaistalla ja yritin sieltä työvalojakin pariin kertaa vilkutella.
|
![]() |
| Luokat |
| bongauksia |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Bongauksia SAMMUNEITA PALSTALAISIA | tapsa4x4 | Chit-Chat | 71 | 01.10.2013 20:05 |
| bongauksia | Chit-Chat | 6 | 06.11.2005 17:46 | |