Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Linkit muihin palveluihin > Elävä Arkisto > Out of this World > Elämää suuremmat huijaukset
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Elämää suuremmat huijaukset Aromipesä, Amazing AbTronic, Vapaa Kierto Omega-3E, Euro, Soonin ADSL, Soonin kaapelimodeemi, Skientologia, lista jatkuu loputtomiin

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #10  
Vanha 18.11.2003, 22:38
tuska tuska ei ole kirjautuneena
Konkari
 
Rekisteröitynyt: 14.02.02
Sijainti: Hellcity, Fineland
Viestit: 594
Perusasetus

Kylä mä luulen että toi toimii. Tosin ainoastaan sen tyypin osalta, joka keksii "uuden" vastaavanlaisen kusetuskikan. Sehän se rahat siinä käärii, jos vaan löytää muutaman satatuhatta stupidoa jotka lähtee mukaan. Mullekin on pari kertaa tyrkytetty vastaavanlaista paskaa ja oon haistattanut pitkän pierun samantien.

Trulezilla oli hyvä pointti. Eli jos haluaa päästä omilleen/saada hyötyä menetetystä vapaa-ajasta, on rekrytoitava lisää porukkaa. Mullakin on pari kertaa mennyt hermot muutamaan frendiin kun ne niin vitusti tyrkyttä jotain shampoota myytäväksi. Kyllä mä ennemmin käyn vaan ihan rehellisesti töissä, vaikka leipä onkin pitkä ja kapea.

---------------------------------------------------------
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
onko tämä 2h:n öljykello badboy69 Tekniikka & Jutustelu 5 26.04.2007 13:30
Tämmöstä "huijausta" liikenteessä.. kokkolanpoika Chit-Chat 14 16.02.2007 18:21
Onko tämä se tuning? telipeto Chit-Chat 7 18.05.2005 20:30
Onko tämä sitten halpa? PaJeRo Tekniikka & Jutustelu 14 10.06.2004 11:17
Onko tämä nyt rikki? kivinen Tekniikka & Jutustelu 8 19.05.2004 18:27


Sivu luotu: 03:56 (GMT +2).