![]() |
![]() |
|
Tapahtumat Kisat, kisatulokset, safarit, ajopäivät, kokoukset, yms. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() KuviaSunnuntain kaadot ja renkaan nostelut lahikuvina myös täällä: http://jaridebner.kuvat.fi/kuvat/For...0+P%E4lk%E4ne/ Keli oli mukava, nyt tarkeni, silti sauna maittoi reissun jälkeen :-) Ja kiitokset "henkilökunnalle", kisat rullasi kuin tyhjää vaan lämmöistä huolimatta.
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
Tanner RMX LS2 Jeep CJ7 V8 |
#3
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
Hienot kisat ja kokonaisuus Ammattimaisesti hoidettu. Katsomon puolelta ISO kiitos järjestäjille ja kilpailijoille!! |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Saksinostinta parempi on puomillinen nostolava-auto / henkilönostin. Olin joskus ohjastamassa maalausfirman 20m nostinta sambakarnevaalituomareille. Alapuomi pystyyn ja yläpuomi vaakaan, niin ei pitäisi olla mitään haittaa yleisölle ja tuomarit näkevät täysin esteettä. Ei pitäisi olla hintakaan este, kun masiina kulkee paikalle omin voimin.
__________________
Raha ja romut rauhottaa. |
#5
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
|
#6
|
||||
|
||||
![]()
Minäpäs olinkin niin nokkela että siirryin jos oli näkemäesteitä.Pian uudestaan!!!
__________________
Tein itse ja säästin. RASOR |
#7
|
|||
|
|||
![]()
Pessimisti se löytää kaikesta naristavaa. Hauska keli oli ainakin sunnuntaina, pölyä ei lennellyt kuin vasta iltapäivästä. Ainut pätkä mitä ei nähnyt helposti kokonaan oli tuo kuutonen.
Mukana oli tällä kertaa eräs ekakertalainen ja senverran hyvän vaikutuksen teki että ens vuonna (jos kisa järjestetään) ollaan taas paikalla. Ja laitetaan tähän vielä ISO kiitos homman järjestäjille, vaikka sitten kuulostaisikin kovin kliseeltä jo. A |
#8
|
||||
|
||||
![]()
Kyllä siinä paripäivää vikkelästi montunpohjalla hommissa menee. Sunnuntaina ei vaan kerinny juuri suorituksia seuraan kun autoja otettiin vauhdikkaasti pätkille. No pääasia oli, että saatiin kisa vietyä jouheasti läpi.
|
#9
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Mutta hyvin siellä silti näki, joten elekee poijjaat rutisko turhista. ![]()
__________________
Raha ja romut rauhottaa. |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
OFFROAD TAPAHTUMAKALENTERI 2010 (Race calender 2010) | Saija | Tapahtumat | 23 | 11.04.2011 16:40 |
Bone Cross 19.6.2010 -KISA PERUTTU!!!- | Repro | Tapahtumat | 62 | 14.06.2010 10:00 |
Formula offroad? | VooDoo Jeep | Tekniikka & Jutustelu | 13 | 12.08.2009 16:59 |
Vuokatti Offroad 2009, KISA PERUTTU! | Eskimo | Tapahtumat | 84 | 30.06.2009 20:54 |
V75 SM-kisa ja "offroad" aiheinen T-Paita | samisami2 | Chit-Chat | 6 | 24.04.2007 20:48 |