Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 17.03.2010, 11:46
Kellis:n Avatar
Kellis Kellis ei ole kirjautuneena
Aktiivijäsen++
 
Rekisteröitynyt: 05.02.08
Sijainti: Kuusamo
Viestit: 305
Thumbs up

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja hunter x Näytä viesti
kellään kokemuksia ultrafiren taskulampuista??? itellä on pari käytössä ja täytyy myöntää että ensivaikutelmat on todella hyvät!
Itellä ollu n.puolivuotta käytössä . Alku oli vähän nihkeä ekana alko värisemään valo huonon kosketuksen takia ja seuraavana laturi sökö . Ei muutaku myyjään yhteys ni uusi laturi oli jo seuraavana päivänä postilaatikossa ,erittäin hyvää toimintaa taskulamput.fi:ssä.

Eka kertaa lamppu jota joutuu käyttäämään toiseksi kirkkaimmalla teholla Käy silmiin jos näyttää liian lähelle kirkkaimmalla teholla.
Ei ole kyllä pahaa sanottavaa, itellä malli UF WF-501B. Hyvä ostos eikä loppujen lopuksi kalliskaan.

__________________
Älä rääkkää sitä !
No enhä minä rääkkääkkään!
Vastaa lainaten
  #2  
Vanha 17.03.2010, 14:08
Mappe:n Avatar
Mappe Mappe ei ole kirjautuneena
Konkari
 
Rekisteröitynyt: 27.01.09
Sijainti: Vaasa
Viestit: 550
Perusasetus

Noi isommat toimii aikas mukavasti veneilyssä ku pimeellä pitää viittoja hakea. Näkyy heijastimet "jos hyvä reimari" parhaimmillaan puolen mailin päästä.
__________________
Steady as she goes...
Vastaa lainaten
Vastaus


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit


Sivu luotu: 21:43 (GMT +2).