![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#16
|
||||
|
||||
![]() nyt niitä sais
15" kehiä saataisi nopeastikkin jos vaan saa porukkaa tilaamaan.hinta asettuu 130€ pintaan ja jos isompi satsi niin hieman siitä pois.
eli: pistäkää privalla ilmoituksia jos tilaatte ja voi olla että tarviin hiukka etumaksua kun ei köyhällä ole vara niitä lunastaa.kerään kehiä tilaavan porukan kasaan ja sit selviää hinta.en tietenkään rahasta ennenkuin hinta,varmat tilaukset jne selviää. kehät valmistetaan ylempänä topicissa olevien kuvien mukaan,perus reunalla ei kuviointeja,6mm tavarasta ja leikkaus laserilla. lisään sitten listan halukkaista tähän topicciin jos vaan kaikille sopii...?
__________________
krapulan parantaminen viinalla on yhtä tarkkaa kuin ripulin parantaminen pieremällä liika tarkkuus osoittaa teknisen kypsymättömyyden. |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostettu 16,5 bl kehät | tiku83 | O/M/V Renkaat ja vanteet | 3 | 02.02.2010 15:24 |
Myyty 16 bl kehät. | tiku83 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 24.01.2010 20:47 |
Myydään Bedlock kehät | JEPULIS | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 22.10.2009 09:35 |
Myydään beadlock kehät 15 | Rekisteröimätön | O/M/V Renkaat ja vanteet | 1 | 10.02.2009 15:11 |
O: 15" Beadlock kehät | Rabarberg | O/M/V Muut | 3 | 09.11.2004 00:24 |