![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
![]() ![]() ![]() Voin sanoa että on aika hintavat!
|
#2
|
||||
|
||||
![]() ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Mitäs mahtais maksaa 15" vanteisiin beadlock sarjat? Kierteet voin tehdä itse, jos kehät saisi. Ei tarvitse mitään hienoja kuvioita tai edes reikiä "sisäkehälle", vain tarvittavat.
Ymmärsinkö tuosta linkistä oikein, vai eikö noihin tule kuin ulkokehälle tuo lukitus? En ole ikänä nähnyt lukkovanteita niin hyvin että olisin huomioinut asiaa sen kummemmin...
__________________
Kuka muka on niin laiska, että jättää lauseen ke |
#4
|
|||
|
|||
![]() lukkovanteen tekniikka
sama homma kiinnostaa kuin kurkea, jos kehät vaan toisellapuolen vannetta niin silloinhan vaan toinenpuoli rattaasta kiinni, eikö? millä se sisäpuoli kiinnitetään?
yritin haulla! |
#5
|
||||
|
||||
![]()
http://faq.offipalsta.com/index.php/...ckfeatures.jpg
Selkeiskö tosta! |
#6
|
||||
|
||||
![]()
itsekkin tota hintapolitiikkaa selvittelelin ja tahtoo nousta hinta yli satasen jos haluaa sisäkehänkin yksiosaisena,ei turhaa hitsausta.materiaalina 6mm ja laserilla leikattu.alkureiät sisäkehään 6-7mm ja ulkokehässä 9mm.
__________________
krapulan parantaminen viinalla on yhtä tarkkaa kuin ripulin parantaminen pieremällä liika tarkkuus osoittaa teknisen kypsymättömyyden. |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Jos lähellä on ammattikouluja, niin käykää kysymässä oppilastyönä poltettuja kiekkoja. Pääsee poijjaat piirrustamaan cadilla ja käyttämään leikkuria. Ja jos matskutkin löytää ite jostain kusarilta, niin kulut ei yleensä maailmaa kaada.
Meilläpäin on taksa amiksella ollu 5e/h oppilastyöllä, tai jos sopii suoraan oppilaiden kanssa, niin ei tartte koulua sotkea väliin. |
#8
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Voisin amiksessa tehä levytyö keskuksella bedlock kehät.
__________________
2X suzuki sj410 -83 |
#9
|
||||
|
||||
![]() BL Kehät
Tuollaisia tuli tänään piireltyä ku sako pisti kuvan. Eli 15" Eli niiden teko onnistuu ensiviikolla.
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostettu 16,5 bl kehät | tiku83 | O/M/V Renkaat ja vanteet | 3 | 02.02.2010 15:24 |
Myyty 16 bl kehät. | tiku83 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 24.01.2010 20:47 |
Myydään Bedlock kehät | JEPULIS | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 22.10.2009 09:35 |
Myydään beadlock kehät 15 | Rekisteröimätön | O/M/V Renkaat ja vanteet | 1 | 10.02.2009 15:11 |
O: 15" Beadlock kehät | Rabarberg | O/M/V Muut | 3 | 09.11.2004 00:24 |