![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
__________________
PERKELE! Pääsponsori---> Joki-Pub
Lahjattomat lukottaa |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Hus jäähylle provosoija!
![]() Varmaan osuikin. Eri asia keneen. |
#3
|
||||
|
||||
![]() Uutta tietoa
Asiaa,neuvottelut alullaan: http://irc-galleria.net/blog.php?nick=-fobba-
__________________
-Muistitko tänään- |
#4
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Ei ole meno muuttunut näköjään omistakaan pentuvuosista.. eka uholla pää edellä puuhun ja sit ihmetellään ja sen jälkeen vasta kysytään neuvoa.. ![]() Mutta parempi myöhään kuin ei milloinkaan, toivottavasti seuraava miitti sujuu paremmin Ja kuka nyky"vanhus" (n.+35 vee) muka oli kotona klo 21.00, edes viikolla saati viikonloppuna |
#5
|
|||
|
|||
![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]() No voi WITTULainaus:
ja en kuulu ns. PULLAMÖSSÖ kansaan.... SORI
__________________
Quot homines, tot sententiae. Ne sutor supra crepidem Koeta välttää halpoja kopioita |
#7
|
|||
|
|||
![]() siitä pullasta niin...
munki lelut oli liimattu lattiaan, omalle pojalle ne ajattelin irrottaa. näin se maailma menee eteen päin, ei aina kylläkään parempaan päin.
|
#8
|
|||
|
|||
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=JyyIGk3mT-Y 3min--->
poliisisetä repii kilpiä moposta ja mopon penkiltä putoaa kypärä asfaltille, poliisisetä toteaa tylysti; "kypärää ei kannata pitää satulan päällä" ja jatkaa työskentelyään... kypärähän pitäisi uusia "sääntöjen" mukaan jos se putoaa maahan tms., kai poliisisetä on hommannut pojalle uuden kypärän ku meni purottamaanki??? |
#9
|
||||
|
||||
![]()
Tuli käytyä kattomassa toi miitti,miten tärkeä se on nuorille.Todella hienosti nuoret siellä käyttäytyi.Poliiseja ei juurikaan näkynyt,mutta eipä ollut tarvettakaan.
Vähän näkyi niitä jotka lupaili tulla "tukemaan" miittiä.Pari Päihteettömien motoristien Harrikkaa oli ja yksi maasturi,liekö palstalaisia?
__________________
-Muistitko tänään- |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Poliisin voimankäyttö | Nerd-O | Chit-Chat | 7 | 04.10.2007 22:38 |
poliisin hampaissa | TJ | Chit-Chat | 22 | 15.03.2006 19:49 |
Poliisin mielivalta | blazoffer | Chit-Chat | 52 | 21.01.2006 13:49 |
Poliisin toimintaa... | jnu | Chit-Chat | 23 | 04.05.2005 21:06 |
PITÄISIKÖ POLIISIN TEHTÄVIÄ SIIRTÄÄ VR'LLE??:) | qpswd | Niilo Paasivirta - Correct Opinions | 0 | 22.08.2002 16:00 |