![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
mitens kaikki tietäjä vastaa tähän kyssäriin!! kun mulle sattu pien käpy kun tein vahingossa saumattosta putkesta (jota käytetään oikeissa ralli autoissa), no pääkaari sattukin olemaan 43.5mm ulkohalkasijataan eli 1.5mm liian ohut joten ei ilmeisesti ole asiaa kilpailuihin. ilmeisti täytyy tehdä niin sanottu säännöt täyttävä valekaari takatuin jostain vanhasta vesijohosta??
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
meni uudet palat, katselin vieressä ja polttelin tupakkia...
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Seisontajarru oikealla tehoton (jälkitarkastus) ja lähivalot suunnattu liian ylös (korjauskehotus)
Alusta muutoskatsastettu Edittiä... Kävin vähän ennen kuutta jälkinäyttää käkkärin ja kelpas... Eli taas on melkee puoltoistavuotta ajoaikaa.
__________________
Vaik mää en mistään mitään tiedäkkään! Viimeksi muokannut Morjenz : 20.05.2009 19:00 |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myyty Toyota Hilux -86 Deliverator (Edullisesti?) | Morjenz | O/M/V Ajoneuvot | 17 | 18.05.2009 10:50 |
Joko olet vaihtanut syksy ilmat renkaisiin | Discovery | Chit-Chat | 2 | 15.11.2006 15:57 |