![]() |
![]() |
|
Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Vaikka rapeelta näyttääkin niin yleensä noissa jenkkilöissä, mitä itselläkin on jokunen olliut, niin on sitä peltiä kuitenkin sen verta paksulti ettei lähte kuten jostain jaappanin ihmeestä repäisemällä ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
![]() Mutta sehän on tietoinen juttu, että: "Kyllä Jenkki on Jees" ![]() ![]() ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]()
Jep, tässä ei tuota mätävikaa edes ole kovin paljoa. Toi takajalkatila ja turvavöiden kiinnikeiden ala-osat. Naurattaa vaan kun edellinen omistaja sano ettei mätähommia edessä. Vasaralla kun paukutti menemään niin pakkelit putoili ja puukolla sai kaivaa sikafleksillä kiinnitettyä peltiä pois. Arvosanaksi silti 9-naamioinnista. Ei mulle silti uutta autoa myytykkään ja kiva kun on hommaa ettei tylsää tule.
![]() ![]()
__________________
Jos se ei ole varmaa, niin se on aivan varmaa. |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Joo noi taka jalkatilat on yleisimmät ja kannattaa kans tutkia takaluukun alla oleva poikkipalkki ja runko palkit tankin kohdalta (ei pääse paska pois palkeista) Ei toi näytä ees viäl pahalta. Itellä oli vähän enemmän hommaa http://forums.offipalsta.com/album.php?albumid=204
__________________
Joka toiselle kuoppaa kaivaa, saa siitä palkan ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]()
hehe... tota kuuluiskohan tässä sanoa noita kuvia katselessa että "tervetuloa kerhoon"...
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään käyttis polo | HELLE | O/M/V Ajoneuvot | 7 | 11.09.2008 08:28 |
M:Mazda 626 2.0 -85 varmatoiminen käyttis | Roadstar | O/M/V Ajoneuvot | 4 | 23.02.2008 17:24 |
M. Talviauto/käyttis. | 454SS | O/M/V Ajoneuvot | 0 | 20.12.2007 20:19 |
O:Tyttärelle käyttis***Ostettu*** | Käyttäjä | O/M/V Ajoneuvot | 0 | 18.12.2007 17:50 |
O: Halpa käyttis | pee | O/M/V Ajoneuvot | 9 | 03.11.2007 01:56 |