Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 10.11.2007, 19:27
RH RH ei ole kirjautuneena
Jäsen
 
Rekisteröitynyt: 29.10.06
Sijainti: Finland.
Viestit: 86
Perusasetus

Lainaus:
quote:
No eiks noist kumpaisetkaan o tarpeeks hyviä sulle, eh? Hyvinhän Kumlingessä päästiin niin sutiaisilla kuin myös pamperseilla..... ja samoissa spooreissa.... :-)

-edit: Vanteen leveys ja offset vaikuttaa tähän kiinniottojuttuun paljon ja aina voipi sisäänjoustoa tarpeen vaatiessa rajoittaa.

Tapsa

- Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea -

Edited by - Tapsa_ja_Dumbo on 10/11/2007 19:18:24
Iltaa PJ Tapsa, on juuri ne kamppeet mitä halusin ja noi vastaavat BFG:t saan takaisin pian. Kapeampi vanne ja kenties eri offset poistaisi varmaan marginaalisetkin rapinat, tosin hiukan taivutan "peltiä" takaisin kun oli tainnut elää. Rajoittaa voi, mutta sehän tarkoittaisi että olisin ahnehtinut liian isot kumit ja eihän se voi olla niin, eihän Hyvä pointti, että safarilla kiipesi mt:llä ihan siinä missä tsl eli ei se välineurheilu aina ole tarpeen. Mitkä korotukset/jouset ja rengas systeemit laittaisit discoon (mikä on auton käyttö?).

Vastaa lainaten
Vastaus


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
M: Discovery 3 V8 HSE Tronic O/M/V Ajoneuvot 0 11.08.2007 07:21
M: Discovery Tdi -97 apoutanen O/M/V Ajoneuvot 0 02.08.2007 13:14
M: Discovery Tdi -97 apoutanen O/M/V Ajoneuvot 0 03.04.2007 09:18
M: LR Discovery -90 tunturiurho O/M/V Ajoneuvot 0 07.01.2007 18:28
Land rover offroad projekti, sarja Discovery samisami2 Linkit 20 09.12.2005 21:54


Sivu luotu: 02:59 (GMT +2).