Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Linkit muihin palveluihin > Elävä Arkisto > Out of this World > Bändihommat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 29.12.2006, 16:06
Jucca Jucca ei ole kirjautuneena
Aktiivijäsen++
 
Rekisteröitynyt: 01.01.03
Sijainti: Tampere, Finland.
Viestit: 364
Perusasetus

Kevään ohjelma


Ajattelin että niputetaan nyt alustavasti miltä itsekunkin kevät näyttää, puhetta on ollut tonton koulukiireistä, waden dippatyöstä jne... joten kerätään kaikki tähän niin pystytään hahmottamaan kevään reeni-intensiivisyyttä.

Aloitan itse näin: Seuraavat 4 viikkoa on loppurutistus koulussa enkä kerkeä kotona paljoa kitaraa näpytteleen, tässä yritän maggotsin opetella ennenkuin kouluruljanssi alkaa.
Viikottain mulle ei käy illat: keskiviikko ja torstai, torstaina ei päiväkään.
Myöhemmin kuvioon tulee yhdet futisreenit lisää jotka oletettavasti on maanantaina joten sen jälkeen sopivat päivät käy vähiin, tässä vaiheessa keskiviikko menee uudelleenarviointiin mutta luulen että se ei Jussille käy kuitenkaan.
Kouluhommat hiljenee tammikuun jälkeen melkein kokonaan joten ehdin enemmän kotona soitteleen (ellen saa dippatyöpaikkaa) joten voidaan uutta materiaalia ottaa helmikuun alusta lähtien rivakammin.

Eli tiivistettynä:
Tammikuu, perseestä ja helmikuusta lähtien aikaa riittää
Sopivat päivät alustavasti ma,ti,pe,la ja su myöhemmin tulee muutoksia

 

Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Läpiveto TV-ohjelma samisami2 Chit-Chat 13 17.12.2006 17:52
Ajoneuvos ohjelma... samisami2 Chit-Chat 13 08.04.2006 21:03
Mistä tietää kevään tulleen? Laskos Bullshit 3 24.04.2003 10:56
Kevään ensiajot jtammel Vuosimallit 1984-1996 7 05.04.2003 16:42


Sivu luotu: 21:34 (GMT +2).