Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Osto ja myynti > O/M/V Ajoneuvot
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

O/M/V Ajoneuvot Kaikki kokonaiset ajoneuvot tälle osastolle. Sekä ajokuntoiset, että kokonaisena varaosa-autona myytävät.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #25  
Vanha 31.03.2006, 09:15
Guest
 
Viestit: n/a
Perusasetus

No joo, tuli ehkä liian rankasti sanottua mutta jokainen arvioi tilanteen itse. Eihän nyt oo kusetettu ketään, yritystä kyllä löytyy.

Samalla kun auton myynti tuli julkiseksi, aivan hetki siitä kun Nettiauton linkki julkaistiin täällä ja se sai kommentteja, alkoi tapahtua, ensin pajeron kuvat vaihtuivat keltaiseksi hiluxiksi ja sittemmin muutamia minuutteja siitä oli tekstitkin päivittynet. Kaikki tämä tapahtui siis sen jälkeen kun Nasty avautui hieman tilanteesta. Päättely kykyä ku hieman käyttää niin alkaa hommat avautuun. Loput saat järkeillä itse, muista sitten henkilöyhteydet tällä palstalla. Jos ei tuo riitä niin sen ku poistatte nää tekstit.

Note! This message was posted anonymously!
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
mitsu pajero 2+3 paku O/M/V Ajoneuvot 0 01.01.2006 20:40
PPP - Pätkä Paku Pajero ? wallu Chit-Chat 15 18.09.2005 20:38
m: pajero pätkä paku Hennu O/M/V Muut 6 08.09.2005 21:40
M: Mitsun Pajero...halavalla!!! O/M/V Muut 0 06.05.2005 13:53
M: paku 2+2 lyhyt pajero 2.5td 87 O/M/V Muut 0 16.08.2004 21:25


Sivu luotu: 21:49 (GMT +2).