![]() |
![]() |
|
Ongelmia palstalla? Kysyttävää ylläpidolta? Kysymyksiä foorumiin tai sen käyttöön liittyen. Nämä viestit toimivat toistaiseksi FAQ:in tyyppisenä tietolähteenä. |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#34
|
||||
|
||||
![]()
Niinhän se LaaLaa oli kirjoittanut aiemmin, mutta ainakin mulle tuli eilen offimeiliin ylläpidolta toi tieto, minkä pohjalta itse kirjoitin.
Oletan että kaikille käyttäjille olis menny sama. Se haluaako sitten varmistaa ja siirrellä niitä vanhoja jonnekin ja millä aikataululla on jokaisen oma asia, mutta ei sillä ilmeisen kiire ole.
__________________
---------------------------------------- If it works, tear it apart and find out why! https://roverfriends.fi/palsta/ ![]() 3 Amigos-never travel alone |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Kuvien lähetyksen asetuksia muutettu | Lars | Uutiset | 0 | 15.04.2013 19:24 |
Ohjauskulmien säätöä.. | knockout | Tekniikka & Jutustelu | 0 | 22.07.2009 14:21 |
m: uusi rullakita super-winssin ja vaijeri uusi. | toyota4x4 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 05.06.2008 11:55 |
Syötön säätöä | puuhapate | Tekniikka & Jutustelu | 11 | 11.04.2007 16:18 |
Syötön säätöä | Nerd-O | Tekniikka & Jutustelu | 15 | 18.10.2006 21:17 |