![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Lainaus:
Kyllä tuo LM7:lla olis jo melko virkeä laite. ![]() No, mieluummin sellaisen silti laitan vaikka SJ-koppaiseen Jeeppiin, kuin tuohon.. ![]()
__________________
Valitsemaanne aivosoluun ei juuri nyt saada yhteyttä, olkaa hyvä ja yrittäkää myöhemmin uudelleen. |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Aika hyvin tuossa koneen edessä kyllä tilaa on. Jos repisi ilmastoinnin kennon pois ja laittaisi jäähdyttimeen jonkun matalan tuulettimen niin luulisin että kasi menisi pituuden puoleen. Leveydessä ei ole kyllä yhtään varaa.
|
#3
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
No, todennäköisesti kenen tahansa harrastajan jäljiltä paremmin kuin tehtaan.. ![]() Miksen itse laittaisi tuohon koteloon kunnon konetta? ![]() Tuo auto ei tarjoa oikein mitään sellaista, mitä kaipaan autolta. ![]() Hyvän näköinen. Ei todellakaan. ![]() Hyvä alusta. Ei todellakaan. Puutarhamaasturihan tuo lähinnä on. Sleeper. Eipä oikein.. Nykyautolta voi odottaa mitä vaan. Kyllä auton pitää herättää tunteita, mutta tuollanen Jeeppi on valitettavasti siellä skaalan väärässä päässä. ![]()
__________________
Valitsemaanne aivosoluun ei juuri nyt saada yhteyttä, olkaa hyvä ja yrittäkää myöhemmin uudelleen. |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Olisi tässä se hyväpuoli että kun ei ole paljon rahallista arvoa niin voi surutta räpätä metsässä.
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna. Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla. Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008. |
#6
|
|||
|
|||
![]()
Mikä moottorikoodi tuossa on?
Paljonko Jeepillä on ajettu, milloin katsastettu? Ne kahdet uudet renkaat, mitä kokoa, mitä merkkiä? Ja puhelinnumero? Vaikka yv:nä |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myyty Cherokee 2.1TD moottorin osia | Samikoo | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 4 | 20.11.2021 13:21 |
Ostettu Bensa Jeep. Cherokee/Grand cherokee | vturpeinen | O/M/V Ajoneuvot | 5 | 29.07.2016 06:42 |
Myyty BFGoodrich Mud-Terrain 265/75-16 180€/Tarjous tai ostan 1kpl. hyvän käytetyn | Hapa82 | O/M/V Renkaat ja vanteet | 1 | 11.11.2014 11:30 |
Romuajoneuvosta 500e/200e ostaessa käytetyn auton. | Bruno | Tekniikka & Jutustelu | 5 | 20.09.2006 20:00 |
Ostetaan jeep cherokee/grand cherokee vanteet | O/M/V Muut | 5 | 16.12.2005 21:50 |