![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Jeps.. no täytyy vähän tutkailla. Kohtuu iso kompura kyllä on isolla säiliöllä, mutta voi olla että ei siinä ihan tuotto riitä.
Toisaalta voisi kuvitella että ei moottorilohkon ja vaihteiston kuoren puhaltaminen kauheita maksa jos vie jonnekin. Lähinnä vaan ajattelin kun puhalluspurnukka on olemassa, niin ei se kallista olisi kokeilla tuleeko riittävän pienellä vaivalla ok jälkeä vai ihan vain iso vitutus ![]()
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna. Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla. Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008. |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
vesihiekka puhallus | make1978 | Tekniikka & Jutustelu | 47 | 19.09.2022 17:21 |
Myyty putteellinen h puhallus pallo | Jari | O/M/V Muut | 0 | 07.01.2014 16:44 |
patrollimen puhallus laite ei toimi | SAMURAI SUSUKI | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 22.10.2013 18:33 |
Sooda puhallus? | Glutton | Tekniikka & Jutustelu | 29 | 06.04.2013 12:10 |
vesi hiekka puhallus !?!?! | swat-pappa | Tekniikka & Jutustelu | 6 | 30.11.2005 01:00 |