Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Chit-Chat
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin.

Vastaus
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #1  
Vanha 03.11.2017, 08:17
Nisseriina:n Avatar
Nisseriina Nisseriina ei ole kirjautuneena
Konkari++
 
Rekisteröitynyt: 12.12.08
Sijainti: Akaa,Finland
Viestit: 737
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja temmi_hoo Näytä viesti
Nuohooja kun saa rahaa sen mukaan mitenkä monta hormia nuohotaan riippumatta siitä paljonko siinä piti tehä duunia... No ajatushan on, ettei sinne joka vuos nuohottuna kerry mitenkään kovin helvetisti sitä romua.

Ehkä sun pitää Nisseriina huolehtia, että ens kerran kun sutari on paikalla ni vanhukset on ihan sattumalta jossain emmätiiä kylpylälomalla tai jossain. Ja nii, eihän se haittaa, jos oot ihan korkeimman omakätisesti teilannu naakanpesät jollain ilveellä.
Porukat oli vain päästämäs sen nuohoojan sisälle kun ite olin valitettavasti aamuvuorossa silloin kun se sutari tuli. Luojan kiitos he ei asu samas tönös!!!!
Täs on tullu iha hyviä vinkkejä joten eiköhän ne risukasat sieltä lähde. Edellisen omistajan aikana ne naakat pesät on askarrellu. Olen asunu tässä talossa vasta puolitoista kuukautta joten paljon on viä mistä en mitään tiä.

Vastaa lainaten
Vastaus


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit


Sivu luotu: 14:18 (GMT +2).